Biustonosze - duże rozmiary

( ilość produktów: 384 )

Uważasz, że masz duży biust i dobranie biustonosza sprawia Ci ogromny problem? Biustonosze, które nosisz nie spełniają Twoich oczekiwań – są niewygodne i nie podtrzymują Twojego biustu? Do tego większość biustonoszy w dużych rozmiarach, które widziałaś po prostu Ci się nie podoba?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś twierdząco, to znaczy, że dobrze trafiłaś. Mamy dla Ciebie szeroką ofertę biustonoszy w dużych rozmiarach – w różnych krojach oraz kolorach. Są to biustonosze renomowanych marek, które posiadają doskonale opracowane konstrukcje zapewniające właściwe podtrzymanie również ciężkiego biustu. Biustonosze te posiadają szersze pasy obwodu, które gładko przylegają do ciała, nie tworząc efektu ściskania.  Odpowiednio skrojone miseczki z fiszbinami dokładnie okalają całe piersi nadając im właściwy kształt. Natomiast szersze, dobrze pracujące ramiączka zapewniają wygodę i komfort noszenia, co w przypadku dużego biustu jest szczególnie istotne.

Mamy nadzieję, że po wizycie w naszym sklepie duże rozmiary biustonoszy nie będą kojarzyć Ci się już tylko z bezkształtnymi, ‘babcinymi’ biustonoszami. Od teraz zakup bielizny stanie się przyjemnością, a Twoja szuflada szybko zapełni się wygodnymi biustonoszami we wszystkich kolorach tęczy!

pixelpixel