Formy płatności

W zależności od preferencji oraz wybranego sposobu dostawy zamówienia możesz wybrać jeden z poniższych sposobów płatności za zamówienie:

Przelew bankowy – wpłaty możesz dokonać z dowolnego konta na nasz rachunek bankowy podany podczas składania zamówienia oraz w regulaminie sklepu. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Płatności elektroniczne – wygodny i bezpieczny sposób dokonywania płatności za zamówienie, dostępny dla posiadaczy rachunków bankowych lub kart obsługujących płatności elektroniczne. Wybierając ten sposób płatności, po złożeniu zamówienia przeniesiony zostaniesz na stronę swojego banku lub systemu płatności kartą. System automatycznie uzupełni za Ciebie niezbędne dane, tj. tytuł przelewu, kwotę, numer rachunku. Wystarczy, że zatwierdzisz przelew, a należność w ciągu kilkudziesięciu minut zostanie zaksięgowana na naszym koncie. Natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia.

Pobranie – za zamówienie zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki od listonosza, kuriera lub w oddziale Poczty Polskiej. Zamówienia za pobraniem realizujemy natychmiast po wpłynięciu zamówienia.

Gotówką lub kartą płatniczą – ta forma płatności dostępna jest dla osób, które zdecydują się na odbiór osobisty zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym. Oczywiście przed opłaceniem zamówienia możesz przymierzyć zamówione produkty oraz skorzystać z bezpłatnych porad naszej brafitterki.

 

pixelpixel