Freya

( ilość produktów: 72 )

 

 

Freya to wiodący brytyjski producent bielizny należący do grupy Eveden, do której należą również takie marki, jak Fantasie, Fauve oraz Elomi. Grupa Eveden specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości bielizny damskiej oraz kostiumów kąpielowych. Każda z marek posiada swoją specyfikę oraz skierowana jest do określonej grupy Kobiet.

 

Bielizna produkowana jest z myślą o Kobietach z większym biustem, które cenią sobie komfort i wygodę, doskonałe dopasowanie oraz niebanalne wzornictwo.

 

Freya - dwa razy do roku

Producent oferuje Klientkom dwie kolekcje w roku – wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Każda z nich jest starannie przygotowana, dostosowana do aktualnie panujących w modzie trendów. W każdej kolekcji występują różne modele biustonoszy miękkich oraz usztywnianych. Pojawiają się ciekawe nadruki, subtelne hafty, delikatne mgiełki oraz charakterystyczne dla marki biustonosze formowane termicznie. Do kompletu z biustonoszami można dobrać odpowiadający dół: figi, szorty lub stringi.

 

Oprócz niezwykle kolorowych kolekcji sezonowych Freya oferuje ciekawą kolekcję bazową, w której występuje bielizna w podstawowych kolorach, zazwyczaj białym, czarnym oraz beżowym, w różnych krojach. Znajdziemy w niej chociażby biustonosze miękkie oraz usztywniane, z ramiączkami i bez ramiączek, biustonosze przystosowane do karmienia piersią.
pixelpixel