Dotykam=Wygrywam

2017-10-03

Październik miesiącem walki z rakiem piersi!

Każdego roku w Polsce u ponad 17 tys. kobiet diagnozuje się raka piersi. Niestety, około 35% z nich nie ma szansy na wyleczenie z powodu zbyt późnego wykrycia choroby. Najczęstszym powodem jest późne zgłoszenie się do lekarza oraz brak wiedzy na temat wykonywania samobadania piersi.

Kampania Dotykam=Wygrywam ma na celu zwiększenie świadomości Kobiet na temat konieczności badania piersi, w tym także, a może przede wszystkim, wykonywania regularnego samobadania piersi.

Profilaktyka zaczyna się od stanika!

Jeśli masz stare, znoszone, niewygodne czy niedopasowane biustonosze przynieś je w październiku do naszego salonu i wrzuć do specjalnie przygotowanego kosza. W zamian, za każdy oddany stanik otrzymasz KUPON O WARTOŚCI 20zł na zakup nowego, wygodnego i prawidłowo dobranego biustonosza z oferty marek Panache.
Zebrane biustonosze zostaną przekazane do re(CYC)lingu, w ramach którego biustonosze będą utylizowane przez firmę 3R Recycling Solutions. Całościowy zysk zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi. 

Regulamin promocji:
  • Akcja zbierania używanych biustonoszy trwa od 01.10.2017r. do 31.10.2017r.
  • Za każdy pozostawiony biustonosz otrzymasz bon o wartości 20zł do wykorzystania przy zakupie nowego biustonosza z oferty marek Panache.
  • Bony nie kumulują się: klient przy zakupie nowego produktu może wykorzystać tylko jeden bon.
  • Każdy bon może być wykorzystany do dnia 30 listopada 2017r. w sklepie, w którym pozostawiło się używany biustonosz w ramach kampanii Dotykam=Wygrywam. Konieczne jest przyniesienie bonu w celu skorzystania z rabatu.
  • Każdy bon odpowiada jednej transakcji, co znaczy, że można go wykorzystać tylko jeden raz.
  • Bonów nie można wymieniać na gotówkę ani na inne bony.
  • Bonów nie wolno łączyć z kartami zniżkowymi ani z żadnymi innymi rabatami/promocjami.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixelpixel