Panache

( ilość produktów: 87 )

Panache to znany brytyjski producent bielizny damskiej, który oferuje swoim klientkom ogromną różnorodność dostępnych biustonoszy, począwszy od obwodów 60 do 105, a także miseczek od B do KK.

 

Różnorodność – znakiem rozpoznawczym

 

To, co jest charakterystyczne dla tej marki to bez wątpienia unikatowa kolorystyka, fantazyjne wzory oraz delikatne, dodające uroku każdej kobiecie koronki oraz hafty. Oddane do dyspozycji modele stanowią odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientek, dlatego w ofercie nie brakuje biustonoszy o rozmaitych fasonach, m.in. plunge, full cup, balkonetek, strapless – zarówno miękkich, jak i dodatkowo usztywnianych. Zaprojektowane tak, aby zagwarantować każdej kobiecie odpowiednie podniesienie oraz wymodelowanie biustu, aby na nowo mogły zacząć cieszyć się walorami, jakimi obdarowała je Matka Natura. Podkreślić w tym miejscu należy, że bielizna Panache, oprócz tego że zapewnia komfort i wygodę użytkowania, jest również zaprojektowana tak, aby odzwierciedlić aktualne nowinki panujące w modzie. Dlatego producent nie boi się stosować śmiałych kolorów, oryginalnych wzorów czy godnych zainteresowania połączeń materiałów. W efekcie tworzy bieliznę, przypominającą małe dzieła sztuki.


Kobiety, które preferują klasyczne, skromne, ale eleganckie modele, znajdą szeroki asortyment bielizny podstawowej, dostępnej w ponadczasowych odcieniach bieli, czerni oraz beżu. Ogromna różnorodność dostępnych kolekcji, dopasowanych do osobowości klientek, sprawia, że każda z nich jest w stanie znaleźć coś, co najlepiej odzwierciedli jej oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o bieliznę na co dzień, jak i przewidzianą na specjalne okazje.

 

Zapraszamy do samodzielnego odkrywania naszych produktów!

pixelpixel