Program rabatowy

 

Zapraszamy do uczestnictwa

w programie rabatowym sklepu doBRAna!

 

 

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy program rabatowy, który pozwala na uzyskanie 10% rabatu na zakupy w naszym sklepie.

 

Każdy Klient, który zarejestruje swoje konto w sklepie doBRAna, automatycznie przystępuje do programu rabatowego.

 

Wysokość rabatu uzależniona jest od wartości zrealizowanych dotychczas zakupów. Dokonując kolejnych zakupów w sklepie doBRAna, klient zwiększa przyznany mu rabat wg przedstawionej poniżej tabeli.

 

  Suma zakupów        Rabat     
200 zł 1%
500 zł 2%
1000 zł 3%
2000 zł 5%
3000 zł 10%

 

Rabaty przyznawane są na podstawie łącznej kwoty dotychczasowych zamówień, do której wlicza się wyłącznie produkty zatrzymane przez Klienta.

Produkty zwrócone, nieodebrane lub nieopłacone oraz koszty przesyłki nie wpływają na kwotę/wartość będącą podstawą do naliczenia rabatu.

 

Rabat wynikający z programu lojalnościowego nie łączy się z promocjami, przecenami oraz wyprzedażami. Rabat wynikający z programu rabatowego nie obejmuje bonów podarunkowych oraz marki Soak.

W trakcie obowiązywania promocji czasowych, jeżeli rabat przysługujący klientowi na podstawie programu lojalnościowego różni się od rabatu wynikającego z promocji, klient może skorzystać z oferty dla niego korzystniejszej.

 

Wszystkie dotychczasowe zakupy klientów zarejestrowanych zostaną zaliczone do podstawy naliczania rabatów.

Klienci sklepu stacjonarnego również będą mogli skorzystać z przedstawionego programu rabatowego (szczegóły w sklepie).

pixelpixel