Aktualności

 

Zaproś przyjaciółkę do przymierzalni, wypełnij formularz i weź udział w losowaniu nagród!

Każda osoba ze zwycięskiej pary otrzyma 12 kompletów bielizny Freya!
Czytaj więcej

Październik miesiącem walki z rakiem piersi!
Oddając niepotrzebny biustonosz do re(CYC)-lingu otrzymasz zniżkę na nowy biustonosz oraz wesprzesz kampanię Dotykam=Wygrywam, która ma na celu zwiększenie świadomości Kobiet na temat konieczności badania piersi, w tym także wykonywania regularnego samobadania piersi.

Czytaj więcej
Brafitting, czyli sztuka dobierania biustonosza to dla wielu kobiet jeszcze obszar niezbadany. O tym, ile może zdziałać dobry stanik próbowały już jakiś czas temu przekonać Trinny i Susannah rozbierając różne kraje i pokazując Europejkom, że biust ma znaczenie! To nie jest wada do ukrycia, tylko zaleta do pokazania. Jednak, aby była to pozytywna cecha kobiecej sylwetki należy odpowiednio dobrać kształt, rozmiar i fason biustonosza.
Czytaj więcej
Klinika Stanika dyżuruje w salonie doBRAna


W sobotę 27 września 2014 w naszym salonie dyżur pełnić będzie Klinika Stanika.


Wszystkie Panie, które chcą zdiagnozować rozmiar biustu pod okiem Stanikowych Pań Doktor zapraszamy w godzinach 10-17 do salonu doBRAna w Krakowie.


Ubierzemy każdy biust - zarówno ten duży, jak i ten mały. Pomoże w doborze biustonosza na co dzień, miękkiego i usztywnionego, sportowego i do karmienia!

Tego dnia każdy kto zakupi dwa biustonosze otrzyma rabat 30%* na jeden z nich!* promocja dotyczy wyłącznie modeli nieprzecenionych. Rabat naliczony zostanie na tańszy biustonosz.

Czytaj więcej

Przygotowanie do sezonu letniego zaczynają się już z początkiem roku. Tłumy na zajęciach fitness, w siłowni, na ścieżkach i deptakach. W szczególności panie chcą zadbać o wygląd i olśniewać innych na plaży. Pokonują setki kilometrów, podejmują różne rodzaje sportów, by wyglądać pięknie. My jednak wiemy, że to nie zawsze odnosi skutek. Dlatego też prezentujemy zniewalające stroje kąpielowe freya, które pozwolą zatuszować niedoskonałości i ukazać atuty. Odpowiedni materiał, krój sprawi, że każda kobieta będzie lśniła na plaży! Wszak pewnych defektów nie można usunąć, ale można je zatuszować!

Czytaj więcej

Kobiety już dawno przekonały się, że dobrze dobrany biustonosz działa cuda. Jeszcze dobrych kilka lat temu, biustonosz służył tylko temu, by podtrzymywać piersi. Nie spełniał żadnej zdrowotnej i estetycznej roli, jego zadanie było redukowane do minimum, dlatego też panie nie poświęcały zbyt wiele uwagi podczas jego wyboru. Dziś dobry biustonosz jest dopasowany do okazji, stylu i odzieży.

Czytaj więcej
Akcja zniżkowa Joy

 

Zapraszamy do skorzystania w dniach 15-16 marca z akcji rabatowej z magazynem Joy, w której nasz sklep bierze udział! Z rabatu można wskorzystać w sklepie stacjonarnym oraz internetowym!


W najnowszym wydaniu magazynu Joy znajdziecie kupony rabatowe upoważniające do zniżki -20% na bieliznę z oferty marek Panache, Cleo by Panache, Masquerade by Panache, Freya, Fantasie oraz Elomi!

Aby skorzystać z rabatu w naszym sklepie w Krakowie wytnij z gazety kupon i oddaj go nam przy kasie.


Klientów sklepu internetowego prosimy o podanie odpowiedniego kodu rabatowego:

freya20 - rabat na marki Freya, Fantasie, Elomie

joypanache - rabat na marki Panache, Cleo, Masquerade

 

Zapraszamy!

Czytaj więcej
Dzień Kobiet

 

 

Z okazji Dnia Kobiet

wszystkim Paniom składamy

najserdeczniejsze życzenia

i zachęcamy do skorzystania z promocji.


 

Promocja trwa od 7 do 9 marca 2014 w sklepie stacjonarnym oraz internetowym.

Promocją objęte są nieprzecenione modele kolorowe.

Promocja nie obejmuje bielizny w kolorach bazowych (białej, czarnej, beżowej) oraz bonów podarunkowych.

Aby skorzystać z promocji prosimy podać kod przy kasie lub w uwagach do zamówienia internetowego (rabat naliczony zostanie w mailu zwrotnym). Promocje nie sumują się z rabatem indywidualnym.


Czytaj więcej
pixelpixel