Wirtualny brafitting

Planujesz zakup bielizny, ale nie masz możliwości pójścia do sklepu?

Mamy na to rozwiązanie - umów się na indywidualną wirtualną konsultację brafittingową, którą przeprowadzisz z dogodnego dla siebie miejsca. Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub telefon z kamerą i zainstalowanym programem Skype, miarka krawiecka oraz ok 30 minut wolnego czasu. Doświadczona brafitterka wyjaśni w jaki sposób dokonać pomiarów, na co zwrócić szczególną uwagę dobierając bieliznę, pomoże ustalić właściwy rozmiar oraz wskaże odpowiednie dla Ciebie modele biustonoszy.

Nie zwlekaj, zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin konsultacji. Konsultacja brafittingowa jest bezpłatna!    

 

rezerwacja konsultacji

 

WIRTUALNA KONSULTACJA KROK PO KROKU:

   1. Wybierz dogodny dla siebie termin spotkania i wypełnij formularz rejestracyjny. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia spotkania.

   2. W dniu spotkania, ok 20 minut wcześniej otrzymasz od nas wiadomość mailową i sms z linkiem do spotkania.

   3. Upewnij się, że podczas naszego spotkania będziesz czuła się komfortowo i bez skrępowania. Pamiętaj, że pomieszczenie w którym będziesz zastąpi chwilowo sklepową przymierzalnię.

   4. Na konsultację zarezerwuj sobie ok 30 minut. Pamiętaj o przygotowaniu miarki krawieckiej.

   5. Po zakończonej konsultacji brafitterka wyśle do Ciebie wiadomość mailową z rekomendowanymi modelami biustonoszy wraz z linkami sklepu internetowego. Polecamy zamówienie kilku biustonoszy z listy, aby zwiększyć szansę na znalezienie modelu, który będzie dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj, że niepasujące modele możesz zwrócić w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

   6. Gdy otrzymasz już przesyłkę z zamówioną bielizną skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin ponownej konsultacji. Ma ona na celu sprawdzenie dopasowania zamówionych modeli.  

pixelpixel