Brafitting

Wiesz doskonale, czego potrzebujesz i w czym się dobrze czujesz. Znasz także swoje ciało i rozumiesz jego potrzeby. A mimo tego zakupy bielizny wydają Ci się przeprawą, w której przeważnie przegrywasz? Ile razy wchodziłaś do sklepu, mierzyłaś kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt  modeli i … wychodziłaś z niczym? 

 

Do niedawna powtarzano jak mantrę, że najbardziej popularne są biustonosze 75B – miały pasować na znakomitą większość Pań. Teraz okazuje się, że przeważnie były albo za małe, albo za duże w obwodzie, albo miały zbyt małe miseczki. W efekcie bielizna w ogóle nie trzymała biustu, a piersi wylewały się z uwięzi.

 

Znalezienie dobrze dobranego biustonosza wcale nie musi być batalią przegraną! Każda kobieta jest w stanie znaleźć odpowiadające jej wymiary w olbrzymiej rozmiarówce bielizny!

Wystarczy dobrze się zmierzyć i wybrać odpowiedni model w naszym sklepie. Dla nas nie jesteś ani zbyt szczupła, ani zbyt okrągła, a Twoje piersi z pewnością zmieszczą się w wygodnych kształtach i wielkościach miseczek. 

 

Nasz sklep proponuje biustonosze z obwodami od 60 cm i rozmiarami miseczek aż do K. 

 

Sztuka dobierania biustonosza – czyli Brafitting

 

Na szczęście, każda Kobieta może posiadać odpowiedni biustonosz. Dobrze dobrany stanik to gwarancja nie tylko dobrego samopoczucia, ale także sposób na wyeksponowanie atutów ciała, ukrycie jego ewentualnych niedoskonałości oraz pewność zdrowia i świetnej kondycji dla naszych piersi. Odpowiednio dobrana bielizna pomoże chronić biust przed jego schorzeniami i problemami z kręgosłupem.  

 

Na co powinno zwrócić się szczególną uwagę kupując biustonosz?

 

1. Rozmiar rozmiarowi nie równy – 65D i 80D przeznaczone są dla zupełnie różnych wielkości piersi.

 

2. Niezwykle ważnym elementem doboru biustonosza jest jego obwód – musi być dobrze dopasowany do ciała w taki sposób, aby nie przesuwał się po plecach w górę i w dół. Na początku użytkowania może wydawać się nawet trochę zbyt ciasny. Oczywiście, jeśli nie możesz w nim oddychać, albo pas zostawia odciśnięte, purpurowe plamy to zmień rozmiar na o oczko większy. 

Warto pamiętać, że to obwód podtrzymuje biust, a nie ramiączka, jak to się wcześniej utarło. Dlatego też to właśnie obwód musi być doskonale dopasowany do ciała. 

 

3. Miseczki muszą obejmować całą pierś, inaczej będziemy mieli problem z wylewającym się z niej nadmiarem. Fiszbiny podtrzymujące biust powinny kończyć się za piersią. 

 

4. Dobrze dobrany biustonosz w całości przylega do ciała -  dotyczy to zarówno obwodu, jak i miseczek oraz mostka stanika – czyli tej części znajdującej się z przodu pomiędzy miseczkami. W efekcie pod bluzką bielizna powinna być praktycznie niewidoczna. 

 

W naszym sklepie brafitting dostajesz w prezencie.

 

Jeśli masz problem z doborem biustonosza do swojej sylwetki odwiedź nasz sklep stacjonarny, a tam z pewnością otrzymasz kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego biustonosza.

 

Certyfikat brafittingu

pixelpixel